Kurumsal


1995 Yılında kurulan Adana Çelik Hasır Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş., Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 4.000 m2 kapalı 8.000 m2 açık olmak üzere toplam 12.000 m2 alan üzerine üretim tesisini kurmuştur. Modern ve güçlü bir makine ve teçhizat parkı ile 1996 yılı başından itibaren Türk İnşaat Sektörüne kaliteli, güvenli ve müşteri odaklı hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız kurucularının diğer sanayi ve hizmet sektörlerindeki 70 yıla varan tecrübe ve birikimleriyle Adana Çelik Hasır A.Ş. kısa süre içerisinde Türkiye'nin önde gelen Çelik Hasır üreticisi durumuna gelmiştir.

Firma hedef ve politikaları ile kaliteli üretimi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Adana Çelik Hasır A.Ş., makine parkını ihtiyaçlara ve teknolojik gelişmelere paralel yenileyen ve yatırımlarını uzun vadeli planlara dayandıran bir yönetim anlayışa sahiptir.

Adana Çelik Hasır A.Ş., başta TSE standartlarına uygun üretimin yanı sıra ASTM, DIN ve BSI standartlarında da üretim yapmaktadır.

Adana Çelik Hasır A.Ş. Yüksek kaliteli, güvenli, ekonomik ve pratik oluşu nedeniyle inşaat sektörünün gereksinimlerini sağlayan Çelik Hasırı Yurtiçi ve Yurtdışı müşterilerine yüksek kaliteli, müşteri ihtiyaçlarına uygun ve özelliklerde zamanında ve güvenli teslimatı misyon edinmiştir.